Amerikan Viskileri Ve Fiyatları

0 Comments

En güncel viski fiyatları için en sadık adrese geldiğinizi afişe etmek isteriz. Özellikle 2023 yılında mevrut aşırı zamlardan sonra güncel fiyatları izleme eylemek bayağı zorla bir hale geldi. Ancak artık web sitemiz sebebiyle en güncel viski fiyatları listelerine haydi haydi ulaşabileceksiniz. İşte en güncel viski fiyatları.

En güncel viski fiyatları yukarıda görmüş olduğunüz kabilinden. 2023 Orak ayı ayı kabilinden ati olan zamlarla bu arada burada görmüş olduğunuz fiyatların da gün olabileceğini asla ihmal etmeyin. şayet bu içecekleri daima olarak tüketiyorsanız ilgi etmeniz müstelzim en önemli noktalardan bir tanesi bile bu içeceklere daima olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan ayak tabanı gelebilecek zamlar direkt olarak alıcıyı şu demek oluyor ki sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Bedelı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük bedelı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik bedel ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi tarafından üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan dokumalmaktadır ve İskoç ve Japon viski inşaat tekniklerine göre distile edilmektedir. En saydam özelliği ise ortamında kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda mevzi alan bu viskinin üretiminde mıpeçe, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf kabilinden ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve bayağı kızgın bir viskidir.

Black James Viski Bedelı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski bedelı 400 TL dolayındadır. Viski inşaatı, maltlanmış arpa yahut vesair tahılların fermantasyonu ve arkası sıra distilasyonu ile dokumalır. İskoçevet’da viski inşaatı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve vesair tahıllar kullanılır. Viski inşaatında kullanılan tahılın türüne göre viskinin tadı ve rengi bileğkonuebilir.

Dimple Viski Bedelı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçevet’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve evetşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada bedelı elan oranlı olan bir viski olarak kategorize edilir ve birbunca sima tarafından beğenilen bir lezzet profiline sahiptir.

Grants Viski Bedelı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçevet’da Speyside bölgesinde mevzi alan bir destileryede üretilen ve hala aynı ev tarafından üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en zorlu olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara göre fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak teşhisnır.

Gentleman Jack Viski Bedelı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’bile üretilir ve vesair Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak dü nöbet damıtılır. Bu prosedür, viskinin elan pürüzsüz ve ötümlü bir tada ehil olmasını sağlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir