Fetiş Ürünleri

0 Comments

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen elan sade modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını engellemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri çıplak arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sevap fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birgeniş er kişi dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile mahal almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu kadar narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü artık jartiyeri uslu kesim olarak satmanın birlikte birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak zamanla liberalleşmeye sevap giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ait olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh iletmek yürekin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile anayasa esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her yaşfecir insan aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik koymak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde duyurulmayan başüstüneğu yürekin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla muammer olmak bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, meselelevselliği için vukuf edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin yüce çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan alışveriş elan amelî ve abat olmaya esasladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, avluına hayat dolulık koymak, elan kazançlı bir orgazm muammer olmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yüce gelişmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum sevap olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meseleleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta enikonu güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakılırsa aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meselein en amelî yolu. Hassaten seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken halikaldırmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir yük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan kazançlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir