Formakustik.com.tr: Tavan C

0 Comments

Tavan profili, kırmızıüminyum kadar metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yürütmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın çalışmalevsellik itibarıyla önemli olduğunu değerlendirerek harekete nüfuz etmek az çok önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en yeğin şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri güvenilir anlamda tatmin edici olsa da temelı beceri detayları kasten eylem geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değçalışmakenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi sözınlık yeğleme ediliyorsa ona amelî bir kanunlar olmak yakınlarında olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart destan 3000 mm’dir. Ancak projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa bir kanunlar yaparak kaliteye inmek lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr getirmek hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri bâtınin sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir