Heets Sigara

0 Comments

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman önem almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat ciğerin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışkanlıklarını değişmek ve insanların elan azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak ciğerin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanımı ciğerin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakarak elan azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak ciğerin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanımı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil özge duman ürünleri kabil bağımlılık strüktürcı olabileceği dair ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Bazı dirlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu hastalıkları ve özge dirlik problemlerine neden olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de atışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakarak elan azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat ciğerin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakarak elan azca zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirlik önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir