hostingadresi.com: Tema

0 Comments

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde tenha bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant çokliği ve fiziki gücüne gereğince bir araba adetda hosting çitndırılabilir, sözcük gelimi vasati bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant çokliği ya da gidiş geliş, eğer var ise elektrik ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bandajlı olarak sizin önlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda veri centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu görev sunulabilir, esasen almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tenha ayırt size ait bir sınır dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna bandajlı olarak izole bant çokliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bandajlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir