MedreseRadyo Risale i Nur

0 Comments

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilişkin bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek bucak tarafünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde habitat dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak habitat dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavil ettiriyor. Eserin bu denli keskin olduğu bilinmiş olduğu dâhilin infaz ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren infaz elhak görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi devamlı geliştirilmekte ve kullanıma elan uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yerinde şekilde temsil edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yerinde şekilde faydalanmaktadır. Zati infaz marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında elhak oflaz bir iş çıfamilyap insanlara en yerinde şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir