ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

0 Comments

Üçbaşlangıçak Ziraat, kültür makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mütenasip aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür yapmaya başlangıçladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile canlı ve hızlü benibeşer deposuna malik olan Üçbaşlangıçak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam boy bos sağlayan Üçbaşlangıçak Ziraat; dolu Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Kadimî aksiyon ve sıfır suç üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ziraat ürünlerinin hem diyar içinde hem bile diyar dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha lüks meyve ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha velut bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en önemli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha velut hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da yıldızlı bir trap kazısına bozmak kucakin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Dal yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden taşımak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabil alanlara bozmak kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bağlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişlemtirilebilir ve birbunca ağababaşmanla da genişletilebilir. Asıl daşenler çoğu kez hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran nispeten düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği çağ hayvanın benzinü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları yekta seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Olta karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylelikle daha lüks verim almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı kibar ve velut bir zirai üretim kucakin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı kucakin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi kucakin zirai dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Ziraat olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçbaşlangıçak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir