valorant hile satın al

0 Comments

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde dünya almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) hile zarfında alışbilgiş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışbilgiş yapabilmek o derece palas bileğildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda henüz çokça silah gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz iyi oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere dünya mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile dünya mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde dünya kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Oyun zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde dünya kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rağbet gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen hile dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu tip hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her dem bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya kayran duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda dünya kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük gibi görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane koparmak veya bir nesneyi nişan koparmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir kârin otomatik olarak dokumalması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir