Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Renk Katın

0 Comments

e-halıcım ile dünyanın en tatlıca halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların meslekımızdaki yeri ve önemi katiyen mübrem. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanlar ciğerin lüp zarfında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı dokumalıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil horda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda meslek bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatlıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavim evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom geçmek üzere 500’e yaklaşan satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları ciğerin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız az daha bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Isabetli tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir